Оголошення

УПРОДОВЖ 9 МІСЯЦІВ ДОПОМОГУ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ ВІД ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ОТРИМАЛИ 126 ТИСЯЧ ЖІНОК

За оперативними даними упродовж трьох кварталів 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для понад 126 тис. жінок на суму понад 3 млрд гривень. Розмір допомоги складає 100% середньоденної заробітної плати за кожен день перебування у відпусті по вагітності та пологах.

08:49 22.10.2018

Батьки, не залишайте дітей без нагляду!!!

Нещастя з дітьми стається саме тоді, коли вони залишаються на самоті, а небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці – в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку – у лісі, горах, біля водоймищ. Діти стають заручниками обставин, а їх незнання елементарних правил безпеки нерідко стають першопричинами сумних та трагічних наслідків!

11:03 20.09.2018

Збори мешканців Батурина

08 вересня 2018 року о 18:00 год. в приміщенні Батуринського міського будинку культури відбудуться збори жителів міста стосовно питання закриття лікарні в м.Батурин.

13:40 31.08.2018

ПРО ВИПЛАТИ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ ЛИСТКАМИ, ДОПОМОГУ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ

Допомогу по тимчасовій втраті працездатності, допомогу по вагітності та пологах і на поховання за даними перших шести місяців 2018 року було профінансовано Фондом соціального страхування України для 1 млн 658 тис. осіб. Загальна сума видатків склала 5,98 млрд грн.

13:25 29.08.2018