СТВОРИМО АНШЛАГИ АНШЛАГАМИ !

Повідомляємо, що у зв'язку з підготовкою до Всеукраїнського перепису населення, розпочато роботи зі складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у міських поселеннях. Будуть проведені уточнення переліків та меж населенних пунктів, упорядкування в них вулиць, провулків, тощо , номерів кварталів, будинків, квартир.  З вище наведеного витікає необхідність приведення наших вулиць до зручного пересування та індентифікації помешкань. Батуринська міська рада звертається до мешканців м.Батурин з проханням привести свої оселі відповідно до правил благоустрою.

16:42 06.06.2019

Запрошують на тренінг

У службі зайнятості – тренінги: вчать досягати поставленої мети та бути успішними

14:44 28.05.2019

Встановити лічильники обліку води в м. Батурин до 3 серпня 2019!

Рішенням 27 сесії 8 скликання від 3 травня 2019 року №16 "Про встановлення лічильників обліку води в м. Батурин" визначено рекомендувати жителям міста Батурин встановити лічильники обліку води в своїх домогосподарствах в термін до 3 серпня 2019 року.      Метою таких заходів є запобігання неточного обліку сервісним комунальним підприємством "Мрія" кількості використаної води в домогосподарствах, що тягне за собою необґрунтовані витрати з бюджету підприємства та громади в цілому.             Будь-мо відповідальні щодо використання природних ресурсів і місцевого бюджету!

09:16 10.05.2019

Нові тарифи на водопостачання

У зв’язку з підвищенням цін на електроенергію, пальне, витрати на поточні ремонти,  підвищення розміру заробітної плати, виконавчий комітет Батуринської міської ради 3 травня 2019 року прийняв рішення № 15 «Про затвердження тарифів на холодне водопостачання» вирішив  затвердити наступні тарифи на холодне водопостачання по м.Батурин, рішення вступає в дію з 1 червня 2019 року:

14:00 07.05.2019

Шановні багатодітні батьки Батуринської ОТГ!

Нагадуємо, що з квітня 2019 року багатодітні родини отримуватимуть щомісяця 1700 гривень від держави на третю, четверту і кожну наступну дитину до досягнення нею шести років. Допомога призначатиметься і виплачуватиметься управлінням соціального захисту населення Бахмацької районної державної адміністрації за адресою: м. Бахмач, вул. Жовтнева, 42; e-mail: bahuszn@ukr.net; або за тел. (04635) 5-27-81; 3-13-44. Управління працює щоденно8:00-17:00, крім суботи та неділі.

10:24 15.04.2019