Про скликання ХХХІV сесії ІХ скликання

Згідно з розпорядженням міського голови 20 грудня 2023 року о 13 годині в приміщенні Батуринської міської ради (м. Батурин, вул. ім.В.Ющенка,30) відбудеться засідання ХХХІV сесії ІХ скликання міської ради.

16:23 12.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції повідомляє про набрання 12 жовтня 2023 року чинності Закону України від 20 вересня 2023 року №3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (далі – Закон № 3384-ІХ), яким відновлено обов’язок подання декларацій суб’єктів, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. З цієї дати стартувала й кампанія декларування за 2021 та 2022 роки. Вона триватиме до 31 січня 2024 року.

10:34 24.10.2023

Про скликання ХХХІІ сесії ІХ скликання

Згідно з розпорядженням міського голови 30 жовтня 2023 року о 13 годині в приміщенні Батуринської міської бібліотеки (м. Батурин, вул. ім.В.Ющенка,43) відбудеться засідання ХХХІІ сесії ІХ скликання міської ради.

15:54 19.10.2023

УВАГА, ХЛОРУВАННЯ ВОДИ!!!

Шановні мешканці громади! З 18 вересня 2023 року з 17.00 год. по 20 вересня 2023 року будуть проводитись роботи по хлоруванню водопровідних мереж в м.Батурин. В період проведення дезінфекції вода буде подаватися з підвищеною дозою хлору. Просимо мешканців завчасно провести запас питної води для користування.

13:53 13.09.2023

Шановні мешканці громади!

Встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів відбувається в два етапи.

09:46 08.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Філія "Ніжинське лісове господарство" Державного спеціалізованого господарського підприємства"Ліси України"; на виконання ст.10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та постанови КМУ №302 від 13.03.2002р повідомляє про намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів, що розташовані за адресою 16512, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Батурин, вул. Гетьманська, буд. 5

09:52 15.08.2023

Шановні мешканці громади!

Від Ніжинської районної організації Товариства Червоного Хреста України з 11 липня 2023 року родини ВПО (які постійно проживають на території громади), родини у яких виховуються діти з інвалідністю, багатодітні родини (5 і більше дітей), родини та діти загиблих військовослужбовців зможуть отримати гуманітарну допомогу.

15:48 11.07.2023

оголошення про мобільні бригади

Бахмацьке відділення Чернігівського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактик хвороб МОЗ України» повідомляє жителів Батуринської територіальної громади, що 20.07.2023 році в м. Батурин в приміщенні КНП «Батуринський міський ЦПМСД» буде працювати консультативно-вакцинальний автобус ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Жителі м.Батурин та навколишніх сіл будуть мати змогу безкоштовно : - отримати консультації вузькопрофільних лікарів-спеціалістів, а саме хірурга, офтальмолога, гінеколога, невропатолога; - виміряти рівень цукру в крові, артеріальний тиск, зробити електрокардіограму; - зробити швидкі тести на COVID-19, гепатити, скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД; - отримати вакцинацію від коронавірусної інфекції, дифтерії та правцю; Учасники акції зможуть отримати поради щодо профілактики та збереження власного здоров’я. ЗДОРОВ’Я - найбільша цінність нашого життя, тому запрошуємо жителів громади подбати про своє здоров’я і не оминути даний захід! Ми працюємо на упередження!

08:13 04.07.2023