Дні жалоби в Батуринській міській територіальній громаді

05 квітня 2023 року, 06 квітня 2023 року та 07 квітня 2023 у Батуринській міській територіальній громаді оголошено дні жалоби у зв’язку із загибеллю військовослужбовців у російсько-українській війні Валентини ВОДАЛА-ТОПІШКО та Віктора БОРИСЕНКОВА. Відповідне розпорядження від 05 квітня 2023 року №44 підписав міський голова.

10:06 05.04.2023

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо взяти участь у забігу «За здоровий спосіб життя» всіх бажаючих віком від 14 років, які не мають протипоказань за станом здоров’я. Даний забіг розпочнеться о 12:00 год. 07 квітня 2023 року біля приміщення Батуринської міської ради. Дистанція – 2 км. Учасники по завершенню забігу отримають дипломи, спільне фото (за бажанням) та гарний настрій. Реєстрація учасників триватиме з 09.00 до 16.00 год. 05 та 06 квітня 2023 року за номером телефону 0960610205.

11:48 04.04.2023

Зустріч з представниками Національної гвардії України

Повідомляємо, що 8 березня 2023 року о 9:00 год. у приміщенні Батуринської міської ради відбудеться зустріч з представниками Національної гвардії України щодо формування підрозділу "Буревій" в рамках проєкту "Гвардія наступу".

16:26 06.03.2023

Другий відділ Ніжинського РТЦК та СП запрошує до навчання

Другий відділ Ніжинського РТЦК та СП запрошує до навчання на безкоштовній основі громадян України віком від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню освіту до коледжів сержантського складу терміном навчання 2,5 роки, та до Вищих Військових навчальних закладів терміном навчання 4 роки. У процесі навчання курсанти одержують щомісячне грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються: місцем проживання, сучасним речовим майном, триразовим харчуванням, медичним обслуговуванням, дворазовою щорічною відпусткою, та користуються під час навчання безкоштовним проїздом громадськім транспортом. Після року проживання в казармі надається вибір проживання на квартирі в місті. В процесі навчання кандидати з військовою спеціальністю отримують і цивільну.

15:53 02.03.2023