Спеціальна бюджетна дотація за бджолосім'ї

Бюджетні кошти, які спрямовуються на державну підтримку розвитку тваринництва, в тому числі спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції».

17:04 15.09.2021

Про скликання ХІV сесії ІХ скликання міської ради

Згідно з розпорядженням міського голови 23 вересня  2021 року о 13 годині в приміщенні Батуринського міського будинку культури (м. Батурин, вул. Партизанська, 14) відбудеться засідання ХІV сесії ІХ скликання міської ради.

17:01 13.09.2021

Про запланований особистий прийом начальника ГУНП в Чернігівській області полковником поліції Володимиром НІДЗЕЛЬСЬКИМ

28 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ У БАТУРИНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ЗАПЛАНОВАНО ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ НАЧАЛЬНИКОМ ГУНП В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОЛКОВНИКОМ ПОЛІЦІЇ ВОЛОДИМИРОМ НІДЗЕЛЬСЬКИМ. ПОЧАТОК ПРИЙОМУ - 11:00 ГОД.

14:15 10.09.2021