Сьогодні засідатиме чергова сесія

До актової зали Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. (м. Батурин, вул.В.Ющенка, 47) 22 грудня 2017 року о 13:00 год.скликається ХІV сесія Батуринської міської ради VІІІ cкликання.

11:26 22.12.2017

7 грудня засідатиме чергова сесія

До актової зали Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. (м. Батурин, вул.В.Ющенка, 47) 7 грудня 2017 року об 11:00 год.скликається ХІІІ сесія Батуринської міської ради VІІІ cкликання.

10:32 06.12.2017

Запалімо разом свічку пам'яті жертв голодомору!

Приходьте запалити свічку пам'яті разом! 25 листопада о 15:45год.батуринці традиційно зберуться поблизу Хреста, що встановлений на честь жертв голодомору, щоб прочитати спільну молитву за душі рідних і близьких, бо ця трагедія сталася саме на наших теренах, штучний голод торкнувся майже кожної сім'ї...

09:01 23.11.2017

В Батурині відбудеться IIІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Територія талантів–2017»

18 листопада 2017 року в гетьманській столиці Батурині відбудеться III Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Територія талантів–2017». Фестиваль проводиться з метою виявлення найбільш талановитих і перспективних хореографічних колективів України та відкриття нових імен і талантів в галузі хореографічного мистецтва. Організатор проекту - танцювальний центр «Територія твого танцю» під керівництвом Ірини Баштан.

09:15 10.11.2017