Новини Батуринської громади

Щиро вітаємо працівників культури та аматорського мистецтва!

Щиро вітаємо працівників культури та аматорського мистецтва - колективи Батуринського міського будинку культури, Городищенського сільського будинку культури, Часниківського і Матіївського сільських клубів, Батуринської міської бібліотеки, Матіївської і Городищенської сільських бібліотек, Батуринської філії Бахмацької районної школи мистецтв ім. А. Розумовського, Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" та історико-культурного центру "Вітрила Маклая"!  Колективи хай працюють злагоджено і творчо! А оплата праці хай буде достойною! Хай будуть вдячними та задоволеними глядачі, користувачі послуг, творчі колективи й автори! Хай квітів буде стільки, щоб ставити було нікуди!

09:34 09.11.2018

Бережіть бджолу!

Звернімо увагу, що бджільництво в Україні — дуже добре розвинена галузь сільського господарства, яка має довгу історію, що сягає доби Київської Русі. Сьогодні Україна займає перше місце з виробництва меду серед країн Європи та третє місце серед всіх країн світу.

11:49 29.10.2018

Віддзвенів осінніми барвами День міста Батурин!

12 жовтня 2018 року віддзвенів осінніми барвами День міста Батурин! Вітання від міського голови Леоніда Душі пролунали на честь персоналій та організацій, завдяки яким минулий рік в місті був яскравим і насичений подіями. Серед них колективи НІКЗ "Гетьманська столиця" і Батуринської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІст. ЧОР. Найбільше переможців визначено в спортивних номінаціях, подякували тренерам за їх кропітку працю з дітьми та молоддю та підготовку спортсменів-переможців.

09:56 18.10.2018