Новини Батуринської громади

Дата: від до Скинути

Постанова Кабінету міністрів №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2" зі змінами та доповненнями від 16 березня 2020 року

Постанова Кабінету міністрів №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" зі змінами та доповненнями від 16 березня 2020 року

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р.  Кабінет Міністрів України постановляє:

11:14 17.03.2020

До кінця тижня Батуринська міська рада не приймає відвідувачів

У зв’язку з ймовірністю поширення вірусу COVID-19 із 17 по 20 березня включно прийом громадян працівниками Батуринської міської ради здійснюватися не буде. При крайній необхідності для вирішення нагальних проблем просимо звертатися зателефоном: 093 757-82-83 або 4-81-67.

14:52 16.03.2020

З 1 січня 2021 року для земель міста Батурин збільшиться земельний податок і орендна плата

На замовлення Батуринської міської ради розроблено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Батурин. З 2012 року середня базова вартість за 1 м2 землі складала 47,32 грн. З 1 січня 2021 року базова вартість за 1 м2 становитиме 92,94 грн.

14:51 05.03.2020

Усе про коронавірус — на загальноукраїнській урядовій сторінці

Кабінет Міністрів України створив спеціальну інформаційну сторінку з усією актуальною інформацією про коронавірус COVID-2019 в Україні. Про це повідомив у своєму  Telegram-каналі Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: «… в Україні зафіксовано перший випадок захворювання, спричиненого новим коронавірусом. Наголошую, держава готова оперативно реагувати й надавати кваліфіковану медичну допомогу. Прошу зберігати спокій та отримувати інформацію лише з офіційних джерел. Уряд створив спеціальну інфосторінку з усією актуальною інформацією».

15:39 04.03.2020

Дощенту згоріла школа в Пальчиках

Середня школа в селі Пальчики Бахмацького району згоріла вщент вночі 3 березня. Ніхто не постраждав. Пожежу гасили працівники ДСНС та жителі села.

18:07 03.03.2020

Державна програма "Доступні кредити 5-7-9%"

З 1-го лютого 2020 року в Україні стартувала державна програма "Доступні кредити 5-7-9%". Ця програма державної підтримки мікро- та малого бізнесу дає можливість підприємцям отримати до 1,5 млн грн кредиту під 5, 7 або 9% для створення або розширення власного бізнесу.

12:17 03.03.2020

Інформує Бахмацька районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості

Традиційно щороку Бахмацькою районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості спільно з освітянами міста та соціальними партнерами проводиться конкурс малюнка серед молодших школярів. Як правило, він проходить восени, коли діти повертаються до занять після довгого літнього відпочинку.

09:25 13.12.2019

Бахмацька районна філія  Чернігівського обласного центру зайнятості повідомляє

Бахмацька районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості повідомляє

З метою  інформування шукачів роботи щодо переваг контрактної служби в Збройних силах України в Бахмацькій районній філії Чернігівського ОЦЗ відбувся для безробітних семінар за участю представників Бахмацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

12:03 28.11.2019