Новини Батуринської громади

Відбулося 2-ге засідання зі Стратегічного планування

23 лютого 2018 року відбулося 2-ге засідання Робочої групи зі Стратегічного планування розвитку Батуринської  ОТГ. Засіданню передувала робота працівників міської ради та Робочої  групи над соціально-економічним аналізом.

11:34 26.02.2018

Прокотилася Масниця Батуринською ОТГ

В м. Батурин фолькльорне свято проходило в суботу, 17 лютого на подвір'ї міського будинку культури. Святкувати зібралося близько 200 батуринців і гостей, яких не злякав снігопад - і пригощалися, і участь у конкурсах брали, і пісні співали, опудало Масниці палили! Достойно провели зиму!

09:53 19.02.2018

Семінар з проектного менеджменту

13 лютого 2018 року Батуринською міською радою спільно з Чернігівським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» проведено семінар «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТНИМ ЦИКЛОМ – ВІД ІДЕЇ ДО ЗВІТНОСТІ». На семінарі обговорювали питання щодо джерел фінасування, проектної ідеї, пошуку та мотивів донорів, бюджету та моніторингу проекту. У семінарі взяли участь працівники та депутати Батуринської міської ради, члени виконкому, представники громадськості.

17:34 13.02.2018

Хто стоїть на варті спокою батуринців ?

Державний пожежно-рятувальний пост №15 у складі 17-ти чоловік під керівництвом Булиги Володимира Анатолійовича оберігає спокійне життя жителів Батурина. Відповідна служба діє в місті з 1973року.

10:46 05.02.2018